Sıkça Sorulan Sorular

Datagate Bilgisayar A.Ş.’nin İMKB’deki hisse kodu nedir?

DGATE.ISDatagate Bilgisayar A.Ş.ne zaman kuruldu?

Datagate, 1992 yılında İstanbul'da C-Gate Bilgisayar Malzemeleri Limited şirketi olarak kurulmuştur. Ticaret unvanı 02.05.1995 tarihinde Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret Ltd.Şti olarak, 03.11.2000 tarihinde de Datagate Bilgisayar Malzemeleri Ticaret A.Ş. olarak değiştirilmiştir.Datagate Bilgisayar A.Ş.ne zaman halka açıldı?

09.02.2006 tarihinde halka açılmıştır.Datagate Bilgisayar A.Ş.’nin en son ortaklık yapısı nedir?

Ortaklık Yapısına ulaşmak için lütfen tıklayınız.Datagate Bilgisayar A.Ş. ile ilgili finansal bilgiler nerede bulunabilir?

Finansal bilgilere ulaşmak için lütfen tıklayınız.Datagate Bilgisayar A.Ş.’nin temettü politikası nedir?

Sermaye Piyasası mevzuatının öngördüğü asgari oranlardan az olmamak üzere, uzun vadeli büyüme ve stratejiler, yatırım ve fon gereksinimleri, karlılık durumu ve ortakların beklentisi doğrultusunda ekonomik koşullardaki olağanüstü gelişmelerin gerektireceği özel durumlar hariç, nakit veya bedelsiz pay vermek, ya da belirli oranda nakit, belirli oranda bedelsiz pay vermektir.Datagate Bilgisayar A.Ş. hangi sektörde faaliyet göstermektedir?

Datagate Bilgisayar A.Ş. Telekom sektöründe faaliyet göstermektedir.Hissedarlar soruları için kimi arayabilirler?

Şirketimizin +90 212 331 21 15 nolu telefonundan Yatırımcı İlişkileri bölümü ile temasa geçilebilir ve/veya nsarac@datagate.com.tr adresine e-mail ile sorularınızı iletebilirsiniz.Şirketin bağlı ortaklıkları, sahiplik %'si ve sermayeleri nedir?

İndeks Bilgisayar A.Ş. Datagate Bilgisayar A.Ş. nin %59'una sahiptir.