Akıllı Ev Sistemlerinin Yenilikçi Markası Netatmo Ürünleri Şimdi İndeks Bilgisayar’da!

10.05.2021

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım şirketi İndeks Bilgisayar, akıllı ev sistemlerinin yenilikçi markası olan Netatmo’nun distribütörü oldu.
Güvenlik, enerji, hava durumu ve hava kalitesi olmak üzere dört ürün katerisinde akıllı ev sistemleri üreten ve alanında en yenilikçi markalardan biri olan Netatmo, ürünlerinin Türkiye genelinde dağıtımı için İndeks Bilgisayar ile anlaştı. 2018 Kasım ayında Legrand Grup’a katılan Netatmo, en ileri teknolojileri kullanımı kolay tasarımlarla bir araya getirerek evleri daha güvenli, daha rahat ve enerji tasarrufu yapabilen mekanlar haline getiriyor. 
Bu yeni iş birliği hakkında, Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım firması olarak güçlü iş birliklerine imza atmaya devam ettiklerini söyleyen İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “Distribütörlüğünü yaptığımız güçlü ve geniş ürün portföyümüze yenilikçi bir markayı daha eklediğimiz için çok mutluyuz. Netatmo ile yaptığımız iş birliği sayesinde Türkiye’yi akıllı ev konforunda en yeni ve en güncel teknolojilerle buluşturuyoruz. Akıllı iç ve dış kameralardan kapı ziline, enerji tasarrufu yapılan ısıtma çözümlerinden hava durumu ürünlerine kadar teknolojisiyle günlük hayatı kolaylaştıran, bu alanda en yeni teknolojik ürünleri ülkemizin her yerine ulaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.