İndeks Bilgisayar’a Canon’dan Büyük Ödül

23.11.2022

İndeks Bilgisayar, Canon tarafından düzenlenen ödül töreninde Orta Doğu ve Türkiye bölgesinde “Tüm Katerilerde En Yüksek Büyüme Gösteren Distribütör” ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’un halka açık şirketlerinden İndeks Bilgisayar, Canon tarafından düzenlenen CMET Partners Conference Ödül Töreni’nde Orta Doğu ve Türkiye bölgesinde “Tüm Katerilerde En Yüksek Büyüme Gösteren Distribütör” ödülüne layık görüldü.

“Canon gibi değerli ve alanında lider bir markanın tek distribütörü olmaktan her zaman büyük bir mutluluk duyuyoruz.”
Kazandıkları ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, “Türkiye’de yıllardır Canon gibi değerli ve alanında lider bir markanın tek distribütörü olmaktan her zaman büyük bir mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz sene Canon ile çalıştığımız bölgenin değişmesinin ardından ilk yılda aldığımız bu ödül bizim için gerçekten çok anlamlı ve değerli. Bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Canon ailesine, tüm iş ortaklarımıza ve elbette büyük bir özveriyle, heyecan ve tutkuyla çalışan ekip arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Yaklaşık 15 yıldır gururla taşıdığımız Canon bayrağı hep ödüllerle taçlandı. Bu başarının bundan sonra da devam etmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.